HomeГородНайкращі овочі та квіти для посадки в серпні
Найкращі овочі та квіти для посадки в серпні

Найкращі овочі та квіти для посадки в серпні

Якщо ідея садівництва влітку не подобається вам цього року, або якщо ви просто були занадто зайняті, щоб розпочати свій сад, не хвилюйтеся. Осінній сезон — чудовий час для вирощування безлічі овочів і квітів, від насиченої вітамінами капусти до вражаючих ірисів. І так, ми це визнаємо: можливо, вам доведеться бути трохи уважнішим і покладатися на більше терпіння, ніж зазвичай, у прохолодні місяці, але результат — успішний сад — цілком вартий зусиль. Але для того, щоб ваш осінній сад працював якомога напруженіше, вам потрібно почати висаджувати улюблені квіти та овочі в серпні.

Ось чому ми зібрали 11 найкращих квітів і поживних овочів, які можна висадити наприкінці літа. Зайве говорити, що поки що не відкладайте садові рукавички.

1 Капуста

Що саджати в серпні - капуста

Вірте чи ні, але капуста зовсім не проти холоду. Насправді, холодні температури допомагають виявити її чудовий смак, і для її зростання від насіння до збору врожаю потрібно лише близько двох місяців.

2 Хризантеми

Що саджати в серпні - Хризантеми

Якщо ви хочете наповнити свій сад веселими фарбами наступного року, зараз найкращий час подумати про посадку хризантем. Майте на увазі, що ці багаторічні рослини добре почуваються на сонці у добре дренованих грунтах.

3 Брокколі

Що саджати в серпні - Брокколі

Коли справа доходить до вирощування брокколі — гарного джерела клітковини, білка та цілого ряду вітамінів — найкраще використовувати сонце, а також родючий, добре дренований ґрунт. Важливе значення при посадці має відстань. Дотримуйтесь відстані від 40 до 50 сантиметрів один від одного для піднятих грядок, але для рядків встановіть відстань від 45 до 60 сантиметрів один від одного в рядку та відстань між рядками від 60 до 90 см.

4 Редис

Що саджати в серпні - Редис

Хочете знати одну причину додати редис у свій сад в серпні? Вони можуть рости за три тижні — так, три! Для цього коренеплоду найкраще підходить повне сонце, півтінь і добре дренований ґрунт.

5 Горох

Що саджати в серпні - Горох

Деякі сорти гороху ідеально підходять для вирощування в прохолодну погоду, оскільки вони можуть дозрівати досить швидко (приблизно за 60 днів). Просто не забудьте перевірити дату дозрівання на упаковці насіння, щоб визначити найкращий варіант для вас.

6 Cалат

Що саджати в серпні - Cалат
Якщо ви не можете насититися рецептами салатів , вам буде приємно дізнатися, що деякі види зеленого листового салату та ромена можуть добре переносити прохолодну погоду.

7 Морква

Що саджати в серпні - Морква
Цей коренеплід, який любить багатий азотом грунт. Морква ультраранньостиглих сортів може дозріти від 50 до 60 днів. Переконайтеся, що грунт пухкий і добре дренований.

8 Огірки

Що саджати в серпні - Огірки

З родючим ґрунтом, достатньою кількістю води і якомога більшою кількістю світла, огірки можуть бути готові до споживання всього за 50 днів. Намагайтеся з усіх сил не допускати бур’янів і подумайте про укриття рядків, щоб захистити їх у міру зростання.

9 Шпинат

Що саджати в серпні - Шпинат

Вологий, багатий азотом ґрунт є ключем до вирощування шпинату, який може процвітати в холодніші місяці. І хоча він віддає перевагу повному сонцю, ви побачите, що він також може переносити півтінь.

10 Іриси

Що саджати в серпні - Іриси

Цей витривалий багаторічник, деякі сорти якого виростають до 120 сантиметрів у висоту, ідеально підходять для того, щоб додати яскравості у ваш осінній сад. Вони, зазвичай, віддають перевагу півтіні і повному сонцю, і залежно від сорту грунт повинен бути вологим або добре дренованим.

11 Базилік

Що саджати в серпні - Базилік
Якщо ви не любите нічого більше, ніж смачну страву з песто, зробити базілік, якикй легко вирощувати, частиною вашого осіннього саду вкрай потрібно. Хоча солодкий базилік є найпоширенішим типом, існує ряд інших різновидів. Однак їх листя ніжні, тому поводьтеся з цією рослиною обережно.