HomeСадові квітиНайкращі літні квіти для прекрасного саду
Найкращі літні квіти для прекрасного саду

Немає нічого кращого за сад, переповнений чудовими квітами. Їх привабливі аромати та сміливі відтінки – ідеальний спосіб відзначити літній сезон. Але якщо ваш сад перестає бути квітучим, як тільки температура повітря прогрівається, ключовим є рішення щодо планування збереження цвітіння вашої грядки. Розгляньте літні квіти, які можуть переносити спеку вище 30 градусів. Вашим квітучим клумбам, безумовно, будуть заздрити всі сусіди. Ви завжди можете експериментувати, щоб знайти найкраще поєднання для вашого садівничого стилю та місця розташування.

Деревій тисячолистий

Заповніть невеличку ділянку цими ніжними квітами, щоб додати нотку вишуканості вашого саду. Хоча вони можуть цвісти і в невеликому затінку, вони найкраще справляються із навантаженнями сонячного світла та добре дренованого ґрунту. Деревій тисячолистий не тільки має гарні дрібні квітки, це ще й лікарська рослина.

Наперстянка

Якщо ви шукаєте високу яскраву квітку, яку бажаєте додати до свого саду, розгляньте наперстянку, пагони якої можуть легко досягти до 2 метрів. Вони цвітуть рано влітку і бувають різноманітних кольорів, від фіолетового та рожевого до білого.

Гвоздики

Символ любові та розлуки, гвоздики відомі своїми сміливими відтінками та вражаючою гамою сортів. Деякі гвоздики можуть виростати до 60 сантиметрів заввишки, а інші – від 20 до 30 сантиметрів.

Гібіскус

Ви можете легко впізнати ці яскраві квіти у формі труби у різноманітних кольорових поєднаннях. Відомо, що губускус приваблює метеликів та бджіл. Цим квіткам під час фази цвітіння потрібен рясний полив та добрива.

Орієнтальні лілії

Не можна заперечувати красу орієнтальних лілій, які відомі своїм заманливим ароматом та великими яскравими квітами. Вони також невибагливі до умов вирощування. Вимагають достатнього сонячного світла і зволоженого ґрунту.

Гладіолус

Цій популярній літній квітці потрібен добре дренований грунт, помірна кількість вологи та велика кількість сонячного світла, щоб добре себе почувати та цвісти. Майте на увазі, що вітер може завдати шкоди певним високорослим сортам та поламати стебла.

Рудбекія

Деякі сорти Рудбекія цвітуть протягом всіх літніх місяців. Ці життєрадісні квіти потребують багато сонячного світла разом з добре дренованим грунтом.

Бегонії

Що стосується бегоній, ви можете знайти більше 1000 різних сортів у масиві кольорів, форм і розмірів. Їм подобається вологий ґрунт (а не мокрий) та тінь.

Канна

Спробуйте посадити ці тропічні на вигляд квіти для пишного листя та пізнього цвітіння. Хоча ці квіти не цвітуть до літа, посадка навесні дасть їм час добре укорінитися та давати інтенсивне цвітіння.

Клеома

Cleome hassleriana виростає приблизно 90 – 120 сантиметрів заввишки. Квіти рожеві, фіолетові або білі. Виростити з насіння дуже просто, наступного літа вона проросте з самосіву.

Агапантус

Також називають блакитною лілією або африканською лілією, Agapanthus praecox – квітка повного сонця або часткової тіні, яка чудово почувається в тепліших районах, особливо добре росте в горщиках. Що стосується контейнерів та підвісних кошиків, рослини в яких виявляють ознаки стресу, найкраще, що ви можете зробити, – це перенести їх у тінь і часто перевіряти на сухість. Вони можуть потребувати глибокого поливу хоча б раз або навіть два рази на день.

Космея двічіпериста

Ця багаторічна квітка, що любить повне сонце виростає до 120 сантиметрів у висоту. Квітки віддітків малинового, рожевого та білого кольору. Як і Cleome hassleriana, Cosmos bipinnatus легко вирощувати з насіння та часто трапляються самосіви. Однак він не любить сильно удобрений грунт і дасть менше квітів.

Космея сірчаста

Цей багаторічник також любить повний сонячний день. Квіти бувають червоного, помаранчевого та жовтого кольору. Вирощувати з насіння на бідніших ґрунтах дуже легко і часто це трапляється самосівом, тобто менше роботи для вас у наступному році. Очікуйте, що стебла виростуть висотою від 30 до 120 сантиметрів.

Каліфорнійські маки

Eschscholzia californica виростає від 15 до 40 сантиметрів і буває червоного, рожевого, помаранчевого, жовтого та кремового кольору. Ця багаторічна рослина, що виростає на сонці, найкраще почувається, якщо її безпосередньо висівати, оскільки вона дуже погано переносить пересадку. Він також погано почувається в багатих або вологих грунтах. Якщо рослину все задовільняє, вона буде дарувати вам безперервне цвітіння протягом усього сезону.

Петунії

Петунії виростають від 15 до 140 сантиметрів у висоту, і ви знайдете їх у майже будь-якому кольорі. Безперервного цвітуть протягом усього сезону, але не садіть на ділянках з підвищеною вологістю або в місцевості з частими дощами.

Ехінацея

У цього улюбленого птахів і метеликів теж багато любителів людини. Езінацея популярна за їх легкість у догляді. Окрім того, це лікарська рослина з якої можна робити спиртові настоянки. Сорт Fiesta надає буйного забарвлення з пряними коралово-рожевими квітами, які вицвітають до більш м’яких відтінків. Можна вирощувати на квітниках або у горщиках.

Гортензії

З пізньої весни до ранньої осені гортензії зроблять квітуче шоу у вашому саду. Горензії з синіми квітками добре ростуть на кислих ґрунтах, а рожеві рожеві на лужних.

Жоржина

Виростіть жоржину, квітка якої може виміряти колосальні діаметри до 30 сантиметрів. З іншого боку, мініатюрні жоржини виглядають так само мило, як звучать.

Ромашки

Ромашки асоціюються з невинністю, але ці багаторічні рослини працюють набагато важче, ніж їх омріяне значення. Кургани високих стебел цвітуть місяцями, і майже ніколи не з’являються наступної весни, але це більше залежить від сорту.

Іриси

Квіти сімейства ірисів мають широкий спектр кольорів. Розділяйте цибулинні кореневища кожні кілька років, щоб пожвавити цвітіння – і поширити рослини по вашому квітнику.

Лаванда

Посадіть лаванду на повному сонці та добре дренованому ґрунті. Бонус: лаванда привабить бджіл і метеликів.