HomeІнтер'єр та мебліІдеї ​​зберігання речей для невеликих просторів
Ідеї ​​зберігання речей для невеликих просторів

Ідеї ​​зберігання речей для невеликих просторів

Під ліжком, під підлогою або з нижньої сторони сходів, – є багато недостатньо використаних ділянок, які можуть зробити життя в маленькому будинку набагато менш захаращеним. Ось кілька ідей про те, як перетворити мертвий простір у місце для зберігання.

Шафа під сходами

Використовуйте дно ліжка як сховище з ящиками на колесах. Існують спеціалізовані основи, які піднімуть висоту ліжка на кілька сантиметрів для додаткової висоти.

Перетворіть нижню частину сходових майданчиків таким чином, щоб вона включала полиці для книг, кімнатних рослин або невеликих офісний дрібниць.

Порожні валізи: окрім часу наших подорожей, валізи проводять більшу частину свого часу в спокої та використовуючи простір. Їх можна легко заповнити предметами, що рідко використовуються. Звичайно, корисність цього повністю залежить від того, скільки у вас предметів і як часто ви подорожуєте. Також чемодани часто можна складати всередину до інших.

На замовлення підлогового сховища можна вбудувати в кімнати, коли можна принести в жертву достатній простір.

Прихована шафа під полом

Прихована шафа під полом

На кухні вузькі полиці можна повісити з внутрішньої сторони дверей шафи. Це може бути корисно для невеликих пляшок, таких як спеції. Єдина обережність полягає в тому, щоб переконатися, що вони розміщуються між полицями шафи, щоб забезпечити закриття.

Є полки для ванної кімнати, призначені для розміщення над водяною шафою туалету.

Скористайтеся глибшим узголів’ям ліжка, щоб увімкнути приховане зберігання.

М’які контейнери для зберігання можуть служити додатковими сидіннями або підніжками для ніг; ідеально підходить для іграшок, рукоділля чи ігор.

Плити в нижній частині шаф для кухні та ванної кімнати приховують повністю мертвий простір, який можна повернути для зберігання. Це рішення тільки для шаф під замовлення, звичайно, ви не знайдете його серед готових меблевих рішень.

Прихована шухляди в кухні над полом

Раціональне застосування невикористаного простору, допомагає зменшити захаращення, але що ще важливіше, це робить життя в невеликих просторах набагато комфортнішим та зручним. Пошук рівноваги між достатньою кількістю особистих речей та відсутністю постійного безладу – це ключ до щасливого життя в невеличких будинках.

Місця для завжди слід планувати під час дизайну будинку, багато рішень найпростіше здійснити, якщо вони вбудовані під час оригінального будівництва та первісного ремонту. Для кращого управління простором доступні нескінченні блискучі комерційні рішення, але спеціальні креативні рішення, зроблені відповідно до вашого унікального простору, можуть бути як доступнішими, так і навіть більш корисними саме для вас.

Шафа у сходах